sobota, 17 sierpnia 2013

Mam dość

Czasami przychodzi taki moment, że masz wszystkiego dość. Wszystko zaczyna Cię przytłaczać i przerastać, a Ty zadajesz sobie pytanie "dlaczego ja?"
Taki moment właśnie nadszedł. 
Przez ostatnie tygodnie w moim życiu dużo się wydarzyło, wiele zmieniło. Nie wszystkie zmiany i wydarzenia były złe, nie, ale na pewno emocjonalne. 
Generalnie nigdy nie miałam większych problemów ze zdrowiem, nie licząc alergii, astmy i sezonowej grypy czy przeziębienia. W ostatnim czasie odwiedziłam więcej lekarzy i kupiłam więcej leków niż w ostatnich latach. 
Ale nie to jest najgorsze. 
Ból uniemożliwia mi sen. W ostatnim tygodniu nie sypiam więcej niż 3h na dobę, jak dobrze pójdzie. Cukrzyca niesie ze sobą szereg powikłań, a ponieważ mój cukier jest nadal wysoki i nieuregulowany, cierpię zapewne na neuropatię. Objawia się bólami czuciowymi nóg i stóp. Uczucie rozpierania, mrowienia, ból skóry przy najmniejszym nawet dotyku. Dolegliwości zaostrzają się w nocy. Nawet dotyk kołdry boli. Nie mogę znaleźć żadnej pozycji, w której nie odczuwałabym bólu. Mam dość. Czuję się bezsilna.